Termín: 22. 6. — 30. 6. 2024 Místo konání: Loucký klášter ve Znojmě – Klášterní, 671 81 Znojmo (štukové sály) Turnaje A, B, C
"Domeček" zasedací místnost - Pontassievská 918/1, 669 02 Znojmo Turnaj D
Turnaje a zápočet:
Turnaj A – FIDE OPEN, se zápočtem na ELO FIDE a ELO LOK Turnaj B – do 1900 ELO LOK včetně, se zápočtem na ELO LOK Turnaj C – Bleskový turnaj, bez zápočtu na ELO Turnaj D – Rapid turnaj – Memoriál J. Švandy a V. Holíka, se zápočtem na ELO LOK
Cenový fond (v CZK):
Turnaj A umístění – 1. 15.000, 2. 10.000, 3. 8.000, 4. 6.000, 5. 3.000, 6. 1.500, 7. 500, 10., 20. atd. 500

Ceny přeboru JmŠS za umístění v kategoriích
D18,H18, D20, H20 – 1. 1.500, 2. 1.000, 3. 500
muži, ženy – 1. 3.000, 2. 2.000, 3. 1.000
senioři, seniorky – 1. 1.000

+ ceny okresního přeboru Znojmo a speciální ceny pořadatele

Turnaj B umístění – 1. 3.000, 2. 2.000, 3. 1.000, 4. 500, 5. 500, 6. 400, 7. 400, 10., 20. atd. 200 + speciální ceny pořadatele

Turnaj C umístění – 1. 2.000, 2. 1.400, 3. 1.000, 4. 600, 5. 400, 10., 20. atd. 200

Turnaj D umístění – 1. 2.000, 2. 1.400, 3. 1.000, 4. 600, 5. 400, 10., 20. atd. 200
Kompletní propozice

Seznam
přihlášených

1
CZE

IM Bureš Jaroslav

Slavia Kroměříž 2418 FIDE RTG
2
IND

IM Sanket Chakravarty

Cizinec 2357 FIDE RTG
3
SVK

GM Maník Mikuláš

Cizinci 2343 FIDE RTG
Nas. FED Příjmení a jméno Oddíl FIDE Elo Národní Elo
4 CZE IM Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK 2288 2286
5 CZE Molík Zdeněk GPOA Znojmo, spolek 2131 2107
6 CZE Buchta Václav Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s. 2099 2099
7 CZE Mikulů Lukáš GPOA Znojmo, spolek 2025 2035
8 CZE Žemlička Vít TJ Kobylisy 1998 1983
9 BAN FM Rahman Md. Taibur Cizinec 1996 0
10 CZE Dvořák Libor GPOA Znojmo, spolek 1990 1918
Seznam na chess-results Seznam přihlášených
Radniční věž Obroková 1 web
Espresso Bar Pontassievská 7 web
Znojemské podzemí Slepičí trh 2 web
Znojemský hrad Hradní 84 web
Maxwilliam U brány 435/1 web
Tusto Dolní česká 300 web
Více možností

Mapa

Turnaje A, B, C

Adresa: Loucká 3054/23, 66902 Znojmo, Česko
GPS: 48.8407344N, 16.0582992E
Vstup: Vinotéka Znojmo
Hrací místnost: Šťukové sály v prvním patře
Turnaj D

Adresa: Pontassievská 918/1, 669 02 Znojmo, Česko
GPS: 48.8554072N, 16.0535500E
Vstup: Hlavní z ulice Pontassievská
Hrací místnost: "Domeček" zasedací místnost

Výsledky

Poř. Jméno ELO Body PH PH2
1. GM Mirzoev, Azer24178043
2. IM Bureš, Jaroslav242471,544
3.  Húsek, Martin21977143,5
4. IM Vyskočil, Neklan230770,543,5
5.  Vodák, Rostislav19735045,5
6.  Marek, Jakub18894,5042
7.  Hemala, Luboš18144,5035,5
8.  Souček, Andrej18644,5034,5
9.  Mikulů, Lukáš20434,5034,5
10.  Rybáčková, Lucie18764046,5

Kontakt

Ing. Zdeněk Molík

Ředitel festivalu znojemska.rotunda.open@gmail.com

BcA. Jakub Marek

Organizační ředitel festivalu znojemska.rotunda.open@gmail.com +420 774 235 357

Neváhejte nás kontaktovat! Jsme prozatím malý tým, který stojí za obnovou tohoto dříve opravdu skvělého turnaje, ale snažíme se nejlépe ze všech svých sil, aby byla obnova stejně tak dobrá, ne-li lepší, než ty nejlepší ročníky. Budeme velmi rádi, pokud se přidáte účastí k této akci, a podpoříte tak nejen obnovu tohoto znojemského šachového svátku, ale pomůžete nám tím vrátit spoustu námi vynaložené energie do této akce.

Přihláška

Turnaj/e
(Vyberte
označením)*
* Povinná položka
Doprovodné
festivalové
události*
Degustace vín (22. 6.)
Prohlídka městské památky zdarma (27. 6., pouze pro A a B)
Barbecue-Feedback Party (30. 6.)
Platba probíhá dle propozic na účet:
2102501497/2010
IBAN: CZ31 2010 0000 0021 0250 1497
Zrušení přihlášky na e-mailu: znojemska.rotunda.open@gmail.com
Odesláním přihlášky prohlašuji, že jsem se seznámil s propozicemi akce, a souhlasím s nimi
Po odeslání přihlášky budete přesměrování na Seznam přihlášených účastníků. Pokud se v seznamu na stránkách nenajdete a na zadanou e-mailovou adresu neobdržíte potvrzení po přihlášení, opakujte prosím proces, případně nás kontaktujte nás na e-mailu.

Podporují nás